Usługi informatyczne

USŁUGI INFORMATYCZNE KRAKÓW - FIRMY INFORMATYCZNE W KRAKOWIE - SERWIS KOMPUTEROWY KRAKÓW - PROJEKTOWANIE STRON - POZYCJONOWANIE

mOOm - Outsourcing IT:

 

DORADZTWO IT - DORADZTWO INFORMATYCZNE


Doradztwo informatyczne ma na celu pomóc ograniczyć koszty wykorzystania informatyki w firmie oraz usprawnienie pewnych procesów takich jak na przykład migracja danych. Proponujemy rozwiązania, które nie tylko generują mniejsze koszty zarówno dzięki stosowaniu rozwiązań adekwatnych do potrzeb jak również oprogramowaniu OpenSource, które bardzo często przewyższa produkty komercyjne jakością i funkcjonalnością, a także oczywiście ceną.

Świadczymy usługi doradcze firmom planującym rozwój swojej infrastruktury informatycznej. Proponujemy kilka wariantów rozwiązań uwzględniając zarówno zachowanie pełnej funkcjonalności jak i optymalizację kosztów konkretnych przedsięwzięć. Odpowiednia znajomość technologii i rynku oraz lata doświadczeń przy wdrożeniach złożonych systemów informatycznych gwarantują wysoką jakość świadczonych przez nas usług - wdrożenia informatyczne przynoszą wymierne efekty i korzyści dla Przedsiębiorstwa.

Niezawodność narzędzi informatycznych stosowanych w przedsiębiorstwie jest obok kosztów jednym z kluczowych zagadnień. Bardzo często koszty przestojów związane z awariami systemów informatycznych mogą być bardzo wysokie. Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają nie tylko należytą niezawodność i wydajność ale także bezpieczeństwo zasobów firmy.

Jednym z kluczowych zagadnień przy wdrażaniu nowych systemów informatycznych jest właściwy dobór oprogramowania. Doradztwo informatyczne polega na optymalnym doborze, który możliwy jest tylko dzięki uwzględnieniu konkretnych zastosowań, kosztów, tendencji rozwoju rynku oraz firmy klienta.

Oferujemy również pomoc przy wdrażaniu uprzednio zakupionych produktów. Tworzymy projekty i harmonogramy wdrożenia informatyczne z uwzględnieniem wszelkich potrzeb i wymogów klienta, nadzorujemy ich przebieg i dbamy o prawidłową realizację wszystkich etapów. Profesjonalne doradztwo informatyczne gwarantuje, że migracja danych ze starszych systemów będzie płynna do tych aktualnie wdrażanych.


© 1997 - 2007 mOOm Kraków - usługi informatyczne - pozycjonowanie - Obsługa informatyczna firm