Usługi informatyczne

USŁUGI INFORMATYCZNE KRAKÓW - FIRMY INFORMATYCZNE W KRAKOWIE - SERWIS KOMPUTEROWY KRAKÓW - PROJEKTOWANIE STRON - POZYCJONOWANIE

mOOm - Outsourcing IT:

 

TWORZENIE APLIKACJI - TWORZENIE OPROGRAMOWANIA
USŁUGI PROGRAMISTYCZNE

Oferujemy usługi programistyczne - tworzenie oprogramowania. Tworzenie aplikacji na zamówienie klienta w pełni dostosowane do jego potrzeb.

Aplikacje tworzone są na zamówienie klienta zgodnie z przedstawionymi wymaganiami funkcjonalnymi. Mogą bazować na projektach własnych jak również dostarczonych przez klienta, podejmujemy się również modyfikacji i rozszerzania funkcjonalności już istniejących systemów.

Dostarczamy naszym klientom bezpieczne rozwiązania informatyczne i teleinformatyczne. Usługi przez nas oferowane obejmują tworzenie aplikacji,integrację, wdrażanie systemów: bazodanowych, aplikacyjnych, serwerów poczty elektroniczneji i serwisów Webowych. Specjalizujemy się też w tworzeniu oprogramowania i integracji systemów intranetowych, systemów obiegu dokumentów, kontroli dokumentów, zarządzania zasobami i zleceniami. Tworzymy panele administracyjne, systemy CMS zarządzania zawartością serwisów WWW, rejestracji czasu pracy, statyczne i dynamiczne strony WWW.

Swoje produkty opieramy na technologii intranetowej i produktach Open Source (PHP, MySQL) dzięki czemu oferujemy pełną funkcjonalność produktów z dowolnej stacji roboczej poprzez przeglądarkę internetową jak również atrakcyjną ofertę cenową swoich produktów. Oferowane z naszymi produktami autorskie systemy CMS pozwalają w sposób szybki i łatwy na zarządzanie zawartością stron WWW.

Tworzenie oprogramowania może obejmować cały cykl życia systemu lub uzgodnione etapy: poczynając od specyfikacji funkcjonalnej poprzez projekt struktury, kodowanie programu, testowanie, implementację i szkolenie użytkowników po utrzymywanie oprogramowania.

Nasz zespół realizuje projekty przy zachowaniu wysokiej jakości projektowanego oprogramowania, dokumentując każdy etap w pracach nad projektem zapewniając usługi programistyczne na najwyższym poziomie. W przypadku intensywnej współpracy oferujemy wsparcie 24 godziny na dobę.

Jesteśmy przekonani, iż współpraca z nami w zakresie outsourcingu IT zapewni naszym klientom wyższą fachowość przy zredukowaniu kosztów.


© 1997 - 2007 mOOm Kraków - usługi informatyczne - pozycjonowanie - Obsługa informatyczna firm