Usługi informatyczne

USŁUGI INFORMATYCZNE KRAKÓW - FIRMY INFORMATYCZNE W KRAKOWIE - SERWIS KOMPUTEROWY KRAKÓW - PROJEKTOWANIE STRON - POZYCJONOWANIE

mOOm - Outsourcing IT:

 

USŁUGI SERWISOWE - SERWIS KOMPUTEROWY
NAPRAWA KOMPUTERÓW - POGOTOWIE KOMPUTEROWE


UWAGA
Nie wykonujemy ekspertyz uszkodzonego sprzętu "na poczekaniu". Natychmiast po diagnozie kontaktujemy się z Państwem telefonicznie informując o całkowitym koszcie naprawy jeszcze przed jej wykonaniem. Czas diagnozy wynosi zazwyczaj 1-2 dni robocze.

Zapraszamy do naszego punktu przyjęć w godzinach od 8.00 do 18.00, w soboty od 8.00 do 14.00

USŁUGI SERWISOWE W KRAKOWIE
Dysponujemy wysokokwalifikowaną kadrą specjalizującą się w obsłudze sprzętu komputerowego, sieci lokalnych i rozległych oraz w rozbudowie jak i konserwacji okablowania sieci. Proponujemy usługi serwisowe, naprawa komputerów, sprzętu komputerowego, sieci komputerowe, zarówno na zasadzie stałych umów serwisowych jak i jednorazowych zleceń.

NAPRAWA KOMPUTERA
Nasz serwis komputerowy to naprawa komputerów w siedzibie Państwa firmy, jeśli natomiast awaria komputera wymaga dłuższej diagnostyki możemy zapewnić zastępczy sprzęt komputerowy na czas naprawy.

AWARIA SIECI
Obecnie działalność praktycznie każdej firmy uzależniona jest od sprawnego działania systemu teleinformatycznego, utrata dostępu do informacji prowadzi najczęściej do poważnych strat w zakresie podstawowej działalności firmy. Podstawowe powody niewydolności systemu informatycznego to awaria platformy sprzętowej (np. awaria komputera, serwera, routera), awaria oprogramowania lub awaria sieci.

SERWIS KOMPUTEROWY KRAKÓW
Oferujemy zapewnienie części zamiennych - Klient ma zapewnioną dostawę części zamiennych lub urządzenia zastępczego w określonym czasie i w ustalone miejsce - naprawa komputera przebiega sprawnie. Problemy z komputerem rozwiązywane są u Państwa w firmie. W ramach umowy w przypadku awarii sprzętu komputerowego możliwe jest również dostarczanie urządzenia zastępczego na czas naprawy tak więc naprawa komputerów nie musi się wiązać z przestojem w funkcjonowaniu firmy.

NAPRAWA KOMPUTERA - NAPRAWA KOMPUTERÓW KRAKÓW
Należy pamiętać, iż sprawny serwis to gwarancja sukcesu firmy opartej na technologiach komputerowych. Oferta naszego serwisu obejmuje następujące czynności: naprawa komputerów, diagnostyka, porady, rozwiązywanie problemów, wymiana uszkodzonych akcesoriów i modernizacja jednostek komputerowych oraz sieci.

POGOTOWIE KOMPUTEROWE KRAKÓW
Oferujemy Państwu tzw. Pogotowie Komputerowe - w skład oferty wchodzi serwis sprzętu komputerowego, montaż i modernizacja komputerów, naprawy komputerów, zakup nowych komputerów. Rozwiązujemy zarówno problemy ze sprzętem jak i oprogramowaniem (system Windows, Linux), zapewniamy odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, instalujemy Internet.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową lub telefonicznie.


© 1997 - 2007 mOOm Kraków - usługi informatyczne - pozycjonowanie - Obsługa informatyczna firm